Připravili jsme pro Vás bonusový program, ve kterém při každé objednávce ušetříte.
Všechny informace o Bonusovém klubu
Co je služba PneuB2B ProfiData?

V návaznosti na produkt SYSTÉM ProfiData představují automatizovaný systém datových služeb určených prodejcům pneumatik, velkoobchodům a výrobcům.

ProfiData poskytují profesionální datovou strukturu sortimentu pneumatik a disků. Po připojení do online databáze můžete nejen rozšířit svůj sortiment na Vašich stránkách či systémech, ale i čerpat nejaktuálnější informace o cenách a dostupnosti na trhu.

Chcete být silným a dlouhodobým partnerem pro své zákazníky? Chcete je obsluhovat rychle, spolehlivě a efektivně v nejširším spektru sortimentu a bez rizika skladových zásob?

Rozjeďte si vlastní web s našimi daty

Snadná a profesionální podpora Vašeho prodejního místa.
Můžete zahrnout své vlastní zásoby a zároveň využít online dynamickou dostupnost zázemí dodavatelů PneuB2B s více než 160.000 položkami.
Nejsme prodejci pneumatik. Specializace v oboru inovativních informačních technologií, dlouhodobý vývoj a naše zkušenosti nám umožňují poskytovat záruku nejvyšší kvality, profesionální přístup a poradenství v oblasti datových služeb.

Způsob využití služby ProfiData

Jak spravovat, aktualizovat či rozšířit sortiment ve Vašem informačním systému nebo webu?
Jak komplexně a nejvhodněji vyhodnotit aktuální atraktivitu ceny zboží v požadovaném termínu dodání?
Jak postavit komplexní webové řešení včetně sortimentu, dostupnosti, ceny a nejrůznějších individualit a automatizace na klíč?

Datové produkty:
ProfiData1 zahrnuje PKW, MOTO, VAN, SUV, 4X4, OCELOVÉ DISKY
ProfiData2 zahrnuje LKW, AGRO A PRŮMYSLOVÝ SEGMENT

Product_list_full.xml
Úplný katalog sortimentu obsahující veškeré známé položky se všemi informacemi nutnými pro funkci katalogu. Představuje integraci sortimentu do Vašeho systému.

Product _list.xml
Katalog sortimentu pouze dostupných položek v PneuB2B - se všemi parametry nutnými pro funkci katalogu s rozšířením o Stock_Price_list.xml. Představuje integraci sortimentu do Vašeho systému.

Stock_Price_list.xml
Získání aktuálních informací o skladových stavech a cenách u dostupných pneumatik v systému PneuB2B.

Product_Status - webová služba
Získání aktuální informace o skladu a ceně jedné konkrétní položky (produktu).

BusinessAnalytika_B2B (připravujeme)
Datový balík určený pro velkoobchodní prodejce a výrobce pneumatik. Vhodný pro inteligentní cenotvorbu v PneuB2B a B2B obecně. Tato rozšířená varianta umožňuje tvořit ceny v závislosti na rychlosti dodání, množství dostupného zboží na položce, cenovém pořadí, atd. Obsahuje statistiky vhodné pro cenové analýzy a vyhodnocení atraktivity položek.
*Omezeno pouze pro dodavatele v systému (velkoobchody a výrobce).
Základní informace o komunikaci

Komunikace se serverem probíhá pomocí protokolu http.

V rámci aplikace PneuB2B je poskytnut handler http://www.pneub2b.eu/PartnerCommunication.ashx, na který je umožněno zasílat požadavky na získání dat ohledně sortimentu, cen a skladové dostupnosti pneumatik. Celý komunikační protokol je postaven nad souborovým formátem XML. Každá operace navrací na výstup požadovaná data nebo XML soubor reprezentující výsledek operace. Kterákoliv operace může navrátit tento jednoduchý výsledek namísto předpokládaných dat (např. v případě chyby).

Při jakékoliv komunikaci (při všech dotazech na server) s handlerem je nutné se při každém požadavku autentifikovat pomocí standardní HTTP Basic access authentication.

Pro tuto XML komunikaci je nutná speciální licence, která Vám bude přidělena.

Objevte uplatnění produktů PneuB2B nyní bezplatně.
Jako poděkování za to, že se podělíte o Vaši zkušenost s jinými prodejci v pneubranži, Vás odměníme 2000 Kč na Váš bonusový účet.